برگزاری ایونت

کلمه رویداد در زبان فارسی، آنچنان که باید و شاید معرف کلمه Event در انگلیسی نیست. رویداد در زبان فارسی، به معنای اتفاق است، پیشامدی مهم که بد یا خوب رخ داده. کلمه مراسم نیز برای ترجمه ایونت جامع نیست. مراسم، در فارسی شامل رخدادهای اقتصادی نمی‌شود.

با این توضیحات، ایونت، به هر گونه رخداد اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، هنری گفته می‌شود که به پیشبرد اهداف حامیان مالی آن کمک می‌کند. ایونت‌ها شامل کنگره، سمپوزیوم، سمینار -علمی، پژوهشی، تخصصی-، گردهمایی، سخنرانی، نشست خبری، جشنواره، کارگاه و نمایشگاه، رونمایی کالا و مراسم‌های مناسبتی می‌شوند.

اساس و فلسفه برگزاری ایونت، افزایش مشارکت سازمان با افراد است. خواه این افراد، کارکنان خود سازمان باشند، خواه مشتریان آن. در هر دو مورد، هدف غایی برگزارکننده این است که مخاطب را با خود همراه کند. ایونت‌ها فرصت‌های طلایی سازمان‌ها هستند برای اینکه به کارکنان یا مشتریان‌شان بگویند سلیقه و ایده‌های آنان ارزشمند است.

همکاران ما در شرکت دان به عنوان مجری یا همکار در بسیاری از ایونت‌ها شرکت داشته‌اند. تجربیات ۱۷ ساله تیم دان در برگزاری مراسم‌های فرهنگی ، هنری، نشست‌های خبری و رونمایی کالا به ما این امکان را داده است که بتوانیم با توجه به اهداف سازمان شما، بهترین گزینه را در میان ایونت‌های موجود به مشتری پیشنهاد دهیم.

اگر مایل به دریافت این خدمت از ما هستید، فرم بریف برگزاری ایونت را که در پایین صفحه آمده است، پر کرده و برای ما ارسال کنید. همکاران ما حداکثر تا ۴۸ ساعت بعد از ارسال اطلاعات، پاسخ‌های شما را ارزیابی و نتیجه را به اطلاع‌تان می‌رسانند.

برگزاری ایونت