مدیریت اطلاع رسانی

اطلاع‌رسانی، بخشی حیاتی برای یک واحد فعال اقتصادی است. به واسطه اطلاع‌رسانی است که مشتری، شما را می‌شناسد، خدمات و کالاهای جدید شما را می‌بیند و درآمد شما افزایش می‌یابد. درحال حاضر، حیات واحدهای اقتصادی فارغ از اینکه تولیدی باشند یا خدماتی به اطلاع‌رسانی وابسته است. برخلاف آنچه بسیاری از کارآفرینان و فعالان حوزه اقتصادی می‌پندارند، رساندن اطلاعات به مخاطب و مشتری یک کار کاملا تخصصی است. کارشناسان تولید محتوا و ارتباطات و رسانه هستند که با شیوه‌های موثر در مسیر جذب مشتری یا همان دیجیتال مارکتینگ آشنایند و می‌توانند رونق را برای شرکت‌های خرد و کلان اقتصادی به ارمغان آورد.

آژانس ارتباطات دان با ۱۵ سال سابقه کار در مطبوعات و روابط عمومی ، مسیر درستی را که یک کسب و کار باید طی کند، به شما نشان می‌دهد. تشخیص این نکته را که شرکت یا واحد اقتصادی شما از چه نوع رسانه‌ای برای معرفی کالا و خدمات خود استفاده کند، به ما بسپارید.

اگر مایل به دریافت این خدمت از ما هستید، فرم بریف مدیریت اطلاع رسانی را که در پایین صفحه آمده است، کامل کنید. کارشناسان ما در کمتر از ۴۸ ساعت پاسخ‌های شما را ارزیابی و نتیجه را به اطلاع‌تان می‌رسانند.

فرم بریف مدیریت اطلاع رسانی