مسئولیت اجتماعی(CSR)

«نمی‌توانیم فقط برای خودمان زندگی کنیم. هزاران رشته ما را با انسان‌های دیگر مرتبط می‌کند.» این جمله طلایی هرمان ملویل، شاعر و نویسنده آمریکایی، شاید مهم‌ترین و اصلی‌ترین رهنمود فکری موسس و کارکنان شرکت دان طی دو دهه فعالیت حرفه‌ای‌شان محسوب شود.

از ۱۹۶۰، زمانی که اولین بار مساله مسئولیت اجتماعی مطرح شد تاکنون، ذهن‌ها بیش از هر چیز دیگری در این حوزه به سمت آثار سوء تولید و فعالیت شرکت‌ها معطوف می‌شود. گویی مسئولیت اجتماعی تنها زمانی برای یک بنگاه اقتصادی معنادار می‌شود که کار آن ضرری برای انسان‌ها، گیاهان یا جانواران داشته باشد.

آژانس روابط عمومی دان اما عمیقا معتقد است مسئولیت اجتماعی نه تنها متوجه بنگاه‌های اقتصادی خرد و کلان است که تک تک انسان‌ها را درگیر می‌کند. مسئولیت اجتماعی از نگاه دان، بیدار ماندن و بیدار کردن اطرافیان است. بیداری، تمام آن چیزی است که یک سازمان و در نهایت جامعه را به سوی پیشرفت و تعالی هدایت می‌کند. همکاران ما در دان می‌توانند به شما کمک کنند تا در زمینه  مسئولیت اجتماعی كسب و كار خود به نگاه جامع و دقیقی برسید. بعد از آن هم شما را در بازار داغ مسئولیت اجتماعی رقبایتان در رسانه ها و فضای مجازی تنها نمی گذارد و با راه اندازی کمپین‌های موثر و متفاوت کنار شما می‌ماند.

اگر مایل به دریافت این خدمت از ما هستید،فرم بریف مسُولیت اجتماعی را که در پایین صفحه آمده است، پر کرده و برای ما ارسال کنید. همکاران ما حداکثر تا ۴۸ ساعت بعد از ارسال اطلاعات، پاسخ‌های شما را ارزیابی و نتیجه را به اطلاع‌تان می‌رسانند.