خرید رپورتاژ آگهی – مزایا و تاثیر مثبت آن در سئو

 

خرید رپورتاژ آگهی برای وب سایت دارای مزایای زیادی است. مزایای خرید رپورتاژ آگهی و تاثیر آن در سئو وب سایت در این مطلب معرفی شده است.

وبمستران و مدیران وبسایت ها همواره به دنبال بهترین راه ها برای کسب رتبه های بهتر در نتایج جستجوی گوگل و در نهایت افزایش فروش یا ترافیک وبسایت خود هستند و اگر روشی پیدا شود که بتواند به این روند سرعت بیشتری دهد به محبوبیت زیادی در میان وبسمتران و مدیران وبسایت ها می رسد. رپورتاژ آگهی یا تبلیغات خبری یکی از این راه هایی است که می تواند به سرعت روی رتبه سایت در جستجوی گوگل تاثیر بگذارد به همین دلیل مورد استقبال وبمستران و مدیران وبسایت ها قرار گرفته است. در ادامه قصد داریم شما را با مزایای خرید رپورتاژ آگهی آشنا کنیم.

رپورتاژ آگهی در واقع مقاله ای است که شما در آن به صورت نامحسوس به معرفی کسب و کار و محصولات خود در سایت های معتبر خبری می پردازید چرا که رپورتاژ آگهی یک مقاله است نه صرفا یک بنر تبلیغاتی. در یک مقاله رپورتاژ آگهی می توان حرف های زیادی زد چرا که شما در طی یک مقاله، می توانید در خواننده احساس نیاز ایجاد کنید و بعد از این که ویژگی های یک محصول خوب را بیان کردید به معرفی خودتان بپردازید. در رپورتاژ آگهی مخاطب تنها قرار نیست تنها چند جمله تبلیغاتی از شما بشنود بلکه باید از شما چیزی دریافت کند که علاوه بر داشتن فایده او را به خرید از شما ترغیب کند.

رپورتاژ به برندینگ و افزایش اعتبار سایت شما کمک خواهد کرد


صرفه جویی از هزینه ها

رپورتاژ آگهی نسبت به دیگر شیوه های تبلیغاتی هزینه بسیار معقولانه ای دارد، مثلا اگر قرار باشد شما برای یک مدت مشخص در یک سایت معتبر خبری اجاره کنید، باید چند میلیون تومان خرج کنید ولی رپورتاژ آگهی در همین رسانه به صورت دائمی قرار خواهد گرفت و هزینه کمتری برای شما خواهد داشت. این موضوع مزیت خرید رپورتاژ آگهی را نسبت به دیگر شیوه های تبلیغاتی به خصوص تبلیغات بنری نشان می دهد.

 

تاکنون هرچه گفتیم تاثیر رپورتاژ آگهی بر برندینگ و رونق کسب و کارتان بود اما اگر شما سایتی هم داشته باشید، رپورتاژ آگهی می تواند تاثیر مثبت و مستقیم روی سئوی سایت شما بگذارد. وقتی که سایت های بزرگ و مطرح به شما بک لینک می دهند این پیام را برای گوگل به همراه دارد که وبسایت شما آنقدر معتبر است که توسط رسانه های معروف به کاربران معرفی شده است. این موضوع یکی از مهم ترین معیار های گوگل برای رتبه بندی سایت ها محسوب می شود. این موضوع را می توان یکی از مهم ترین مزایای خرید رپورتاژ آگهی دانست.


 

وقتی که از اعتبار صحبت می کنیم، تنها مردم هدف ما نیستند و شما باید اعتبارتان را نزد گوگل نیز افزایش دهید. وبسایت های خبری نزد گوگل از اعتبار و اعتماد زیادی برخوردار هستند شما می توانید از اعتماد گوگل به این سایت ها استفاده کنید، منظور ما دقیقا این است که مقله ای که مربوط به شماست به آسانی در جستجوی های گوگل دیده می شود این یعنی شما هر در سایت مربوطه تبلیغات کردید و هم در گوگل یعنی با یک تیر دو نشان را هدف قرار داده اید. البته این موضوع تا حدود زیادی به سئوی مطلب و اعتبار سایتی که مطلب را در آن منتشر می کنید نیز بستگی دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *