انواع ویدئو مارکتینگ را برای کسب و کارتان بشناسید

انواع ویدئو مارکتینگ

انواع ویدئو مارکتینگ

پیش از این درباره اهمیت و جایگاه ویدئو مارکتینگ صحبت کرده بودیم. اما این بار نگاهی ویژه تر، ریزتر و تخصصی تر به این موضوع داریم و می‌خواهیم انواع ویدئو مارکتینگ را بشناسیم. درحقیقت شناخت انواع ویدئو مارکتینگ از آن روی اهمیت دارد که با دانستن انواع مختلف آن می‌توانیم از آن در جایگاه درست آن استفاده کنیم.

Demo videos یا ویدئوی نسخه نمایشی

در این نوع ویدئو باید به عرضه محصول بپردازید. این نوع ویدئوها حاوی تصاویر و موسیقی هستند. تولیدکنندگان به طور خاص در این ویدئو یا نحوه کارکرد محصول را بدون حضور فرد نشان می‌دهند و در برابر دوربین آن را آزمایش می‌کنند. ببنندگان در این ویدئو توضیحاتی درخصوص عملکرد محصول روی صفحه نمایش خود می‌بینند و معمولا کسی روی این نوع ویدئوها صحبت نمی‌کند.

ویدئو برای برند خاص

ویدئو برای برندها بخشی از کمپین های تبلیغاتی بزرگ هستند. در این ویدئوها، ماموریت ها، اهداف، محصولات و خدمات یک برند به شکل یک مجموعه به ببیننده نشان داده می‌شود. هدف از ساخت ویدئو برای برند این است که مشتریان بالقوه نسبت به کل برند و شرکت، ذهنیت درستی پیدا کنند.

انواع ویدئو مارکتینگ

انواع ویدئو مارکتینگ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ساخت ویدئوهای مناسبتی

ویدئوهای مناسبتی در مواقع و شرایطی مناسب هستند که کسب و کار شما میزبان یک همایش، کنفرانس، میزگرد و برنامه هایی از این دست بوده است. اگر این مناسبت ها با حضور مشتریان شرکت یا برند شما اتفاق افتاده، ساخت این ویدئوها را جدی تر هم بگیرید. دراین ویدئوها همچنین می توانید از مصاحبه با حضار یا بخش هایی از صحبت سخنرانان استفاده کنید.

ویدئوهای تخصصی

هر برند و شرکتی از مشاوره و خدمات تعدادی از متخصصان بهره می‌گیرد. اما اجازه ندهید اطلاعات و یافته های این متخصصان درون شرکت باقی بماند. مشتریان به دنبال اطلاعات مفید و مناسب هستند و این نوع از انواع ویدئو مارکتینگ خیلی خوب می‌تواند این اطلاعات را به مشتری بدهد. بنابراین با این متخصصان گفتگو و مصاحبه با آنها را در یک ویدئو ضبط کنید. ویدئوهای تخصصی در نهایت اعتبار شرکت یا برند شما را به نمایش می‌گذارد و مخاطبان را شیفته برندتان می‌کند.

انواع ویدئو مارکتینگ را برای کسب و کارتان بشناسید

انواع ویدئو مارکتینگ را برای کسب و کارتان بشناسید

ویدئوهای آموزشی

ویدئوهای آموزشی معمولا حاوی یک دستور العمل هستند که به مشتریان آموزش می‌دهد چگونه از آخرین تکنولوژی یا دستاورد یک شرکت استفاده کنند. این ویدئو نوعی از انواع ویدئو مارکتینگ است تا مخاطبان شرکت بتوانند درک درستی از یک کسب و کار داشته باشند. این ویدئوها به طور غیرمستقیم به مشتریان برند می‌گوید که آن برند در برخورد با مشکلات یا مسائل بغرنج در شرکت بیکار ننشسته اند و همواره به دنبال راه حل های تازه هستند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *