درباره ما

همه چیز درست سر جای خود!

آژانس روابط عمومی دان، با گردهم آوردن مجموعه‌ای از کارشناسان روابط عمومی و روزنامه‌نگاران باتجربه، در سال ۱۳۹۵ مشغول به کار شد. زنجیره وسیعی از ارتباطات که طی ۱۸ سال شکل گرفته، به دان این امکان را می‌دهد که خدمات روابط عمومی را به صورت حرفه‌ای و استاندارد به مشتریانش ارائه کند. دوره‌ای که تنها راه‌حل برون رفت از معضلات اقتصادی واحدهای تجاری، تزریق سرمایه بود، سال‌ها پیش تمام شده است. هم اکنون کارآفرینان و مدیران به خوبی می‌دانند که هزاران راه پیش رو دارند تا سازمان را به مسیر سوددهی بازگردانند. روابط عمومی یکی از اصلی‌ترین و کارآمدترین این مسیرهاست. روابط عمومی، در تمام دنیا خدمتی گران قیمت است و دانه‌های کاشته شده‌اش در خاک یک کسب و کار به سرعت به بار نمی‌نشیند. با این حال، ما در دان برای هر معضل –که به حضور روابط عمومی نیازمند باشد- و برای هر واحد تجاری برنامه‌ریزی متفاوتی داریم. از نگاه دان، برنامه‌ریزی‌های متفاوت با بودجه‌های مختلف، خدمات روابط عمومی را از انحصار شرکت‌های قدرتمند بیرون می‌آورد. اتفاقی که باعث می‌شود تمام واحدهای اقتصادی، حتی ضعیف‌ترین آنها امکان پیشرفت داشته باشند. «دان» با هدف کارآفرینی تاسیس شده است و با شعار «همه چیز درست سر جای خود» سعی دارد بتواند جزو بنگاه‌های اقتصادی‌ای باشد که از تکنیک‌ها، مهارت‌ها و نیروی کاری زبده دقیقا در جای مناسب بهره بگیرد.

ما با تکیه بر دانش روز و ارتباطات گسترده در رسانه ها ،مطبوعات و شبکه های اجتماعی ،می توانیم با دقت و سرعت ،اطلاعاتی که برای بیزینس شما لازم و ضروری ست را به دست مخاطبان موثر و هدف شما برسانیم و برنامه ریزی های لازم را انجام دهیم..

برای استفاده از خدمات ما فقط کافی ست ،فرم های بیریف مرتبط به کاری که تمایل دارید برایتان انجام شود را در قسمت های مختلف سایت پیدا کرده و پر کنید و به همراه ایمیل برایمان بفرستید.در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

parallax background

اعضای تیم

آژانس ارتباطات دان افتخار همکاری با روزنامه نگاران حرفه یی و متعهد،دوستان خوش فکر و خوش ایده یی را دارد.

دنا درفشی

مدیرعامل


زهرا آران

مدیربخش ارتباطات(روابط عمومی)


سمیه علیپور

مدیر بخش تولید محتوا


شهرزاد همتی

مدیر بخش CSR مسئولیت اجتماعی


سارا زمانی

مدیر بخش منابع انسانی


پریچهر باقری

مدیر بخش امور مشتریان


parallax background

تماس با ما

درصورت داشتن هرگونه سوال ، انتقاد یا پیشنهادی می توانید با کلیک برروی دکمه زیر با ما ارتباط برقرار کنید